HAKKIMIZDA

 

     % 99 müşteri memnuniyeti ile Türkiyenin en büyük en güvenilir siteleri arasında her sene olduğu gibi yerimizi korumaktayız.

    Gunsariletisim.com.tr  1998 yılında iletişim sektöründe, özellikle cep telefonu üzerine satışa başlamış bir şirkettir. Gunsariletisim  internet üzerinden alışveriş yapmaya imkan sunan bir e-ticaret sitesidir.

 

   Yaklaşık olarak 15 yıldır müşterilerimize güvenli, uygun ve sorunsuz alışveriş sunmak için tüm kadrosu ile çalışmalarına aralıksız şekilde devam etmektedir.


VİZYONUMUZ


   İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde sürekli teknolojik değişimleri takip ederek, yenilikler sunarak müşterilerimize güvenilir ve kolay şekilde alışveriş yapmalarını sağlamak en önemli hedefimizdir. Kurulum aşamasından itibaren müşteri memnuniyeti ön planda tutularak kusursuz alışveriş yapılabilmesi için tüm sorumluluklarını eksiksiz olarak yerine getirmek, sitemiz çalışanlarının en önem verdiği konudur.


DEĞERLERİMİZ

   Gunsariletisim.com.tr ailesi olarak ‘ En İyiyi Başarmak ’ adına müşteri haklarını ön planda tutarak, çözümde odaklılık, fark yaratmak, güven ve gizliliği temel ilke edinmek başlıca değerlerimiz arasında yer almaktadır.


   Hızlı alışverişte bizi tercih eden ve duymuş oldukları güvenden dolayı tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.


Bu sitenin E-Ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.