*İade

   Tüketici sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye teslimden itibaren 7 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir.(cep telefonları hariç) Cep teleonu iade işlemleri tamamiyle Genpa KVK servis raporu ile sağlanmaktadır.Satılan ürünler tamamı ile kapalı kutuda geldiği için cep telefonlarında tüm sorumluluk distribitöre aittir(GENPA, KVK)  Şirketimiz tarafından ürünün iade edilebilmesi için ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olması şarttır. Kargo teslim fişinin ve satış faturasının aslının ve kargo paketi üzerinde bulunan 2. nüshasının iadesi zorunludur.

Alışverişinizi kredi kartı ile yaptı iseniz kredi kartınıza; havale ile yaptı iseniz havale adresinize iadeniz yapılır. İade gönderilen ürünlerde ürünün ayıplı olması dışındaki tüm durumlarda kargo bedeli müşteriye ait olmaktadır.

Sipariş iade işleminiz tamamlandığında, üyelikte yer  alan e-posta adresinize bilgi verilmektedir. İade gönderilen ürünler çeşitliliğine göre iade şartlarıda farklılık göstermektedir.

 

Cep Telefonu

   Ürün iade gönderildiği taktirde ekran üzerine yer alan koruyu bandın açılmamış olması,üründe ekranında ,kasasında darbe,çizik vs. bulunmaması,tüm aksesuar paketinin tam olması ,tamirat ,program yükleme ve benzeri işlemlerin yapılmamış olması ,ürün orijinal kutusunda herhangi bir eziklik hasar bulunmaması gerekmektedir.Bu şartlara uymayan ürünler iade alınamamaktadır.

 

Bilgisayar ve Elektronik Ürünleri
   Bu grupda bulunan ürünleri, kısa süreli kullanım olsa bile, ürünün üzerinde çizik, ezik, tadilat, tamirat, ambalaj yırtılması, program girilmesi ve buna benzer kullanım izleri bulunmamalıdır. Bilgisayar ve notebook gibi ürünlerin kurulumunun yapılmamış olması gerekmektedir. İade edilecek ürünlerin sarf malzemeleri (şerit, mürekkep kartuşu, toner, kağıt vb.) orjinal ambalajında ve kullanılmamış olarak iade edilmelidir.

 

Kozmetik ve İç Giyim
   Sağlık sebeplerinden ötürü ambalajı açılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Buna ek olarak sağlık sebeplerinden ötürü paketi açılmış iç çamaşırlar (külot, body, string, vb.) ile paketi açılmış çoraplar kesin olarak geri alınmamaktadır.

 

Oyun
   Oyun kategorisinde yer alan ürünler fikir ve sanat eserlerinin (CD, DVD v.s) kopyalanma riskine karşın iade alınmamaktadır.


Bu sitenin E-Ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.